Restrukturyzacja oraz zarządzanie zmianą

Ostatni kryzys uzmysłowił wszystkim, że dotychczas stosowane przez Nas rozwiązania są niewystarczające i nie przynoszą spodziewanych efektów, które zwykle następowały w wyniku często rutynowych czynności.

 

Dziś rozważamy rozwiązania, które do tej pory były poza zasięgiem naszych praktycznych działań. Nierzadko zaczynamy eksperymentować, gdyż gotowych rozwiązań nie ma nawet w teorii. Jednakże o jednym jesteśmy przekonani, mianowicie o tym, że kryzys zmieni układ sił i jest to dla Nas niepowtarzalna szansa na sukces osiągnięty zarówno ciężką pracą jak i nowymi, niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.

 

Restrukturyzacja finansowa i w konsekwencji zachowanie płynności pozwoli na egzystencję na rynku. Jednak dopiero restrukturyzacja operacyjna może przynieść to, dla czego podejmujemy ryzyko prowadzenia biznesu t.j. satysfakcję, podziw i bogadztwo.

 

To co możemy dla Państwa zrobić to poprawić krytyczne procesy w spółce i zmodelować od początku Państwa główne aktywności. Ponadto jesteśmy w stanie zarządzać samym procesem wprowadzania zmian, a w szczególności ich tempem i głębokością.

SŁAWOMIR
BOHDZIEWICZ
usługi zarządzania i doradztwa

Telefon
+48 604 158 655

E-mail
slawek@bohdziewicz.pl